Sappige burgers met malse kip of smaakvolle rundvlees, vers bereid en rijk belegd met heerlijke toppings en smaakvolle sauzen. Voor de ultieme burgerbeleving!
Cheezy burger
Standaard geserveerd met cheddar kaas en kaassaus
€ 12,35
incl. statiegeld (€ 0,00)
Chicken and more burger
Standaard geserveerd met huisgemaakte saus, cheddar kaas, sla, komkommer en tomaat
€ 12,85
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mild pittige burger
Standaard geserveerd met huisgemaakte saus, sla, cheddar cheese, tomaat en komkommer
€ 12,85
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pink bacon smash deluxe
Roze smashburger op een zachte roze broodje met, Cheddar kaas, gebakken ei, gekaramalliseerde ui, sla, tomaat, Augurk en kalkoen bacon. Afgemaakt met ketchup en Mayonaise.
€ 17,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sweet onion burger
Verwen je smaakpapillen met onze sweet onion chicken burger. Deze malse kipfilet, gemarineerd in een speciale kruidenmix, wordt perfect gebakken en geserveerd op een vers broodje. Het geheel wordt afgemaakt met knapperige onion rings en een zoete chilisaus, die samen een heerlijke balans van zoet en pittig creëren. Een smaakvolle combinatie die je keer op keer zal verrassen
€ 12,35
incl. statiegeld (€ 0,00)
112 burger
Heerlijke, sappige kipburger die perfect wordt gebakken, geserveerd op een vers zacht broodje met heerlijke romige huisgemaakte saus en samurai saus, sla, tomaat en augurk. Echt een smaakexplosie
€ 13,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Hot jalapeños burger
Ervaar de vurige smaak van onze Hot jalapeños chicken burger. Deze malse kipfilet, gemarineerd in onze eigen kruidenmix, wordt perfect gebakken en geserveerd op een vers broodje. Het geheel is afgetopt met pittige jalapeño's en romige samuraisaus voor een onweerstaanbare kick. Een smaakvolle combinatie die elke hap verwarmend en spannend maakt
€ 12,35
incl. statiegeld (€ 0,00)
Hot and fire burger
Proef onze hot and fire chicken burger, een intense smaakexplosie. Deze sappige kipfilet, gemarineerd in onze eigen kruidenmix en perfect gebakken, wordt geserveerd op een vers broodje. We maken het af met een vurige combinatie van pittige sambal, romige samuraisaus en knapperige jalapeños. Elke hap is een explosie van warmte en smaak een must try voor de echte liefhebber van pittig eten
€ 12,35
incl. statiegeld (€ 0,00)
Home style burger
Geniet van onze ambachtelijke Home style chicken burger: een heerlijk mals stuk kip, goudbruin gebakken en geserveerd op een vers broodje. De burger is perfect op smaak gebracht met knapperige sla, sappige tomaat, en frisse augurken. Afgetopt met een romige laag Zaanse mayonaise en een vleugje ketchup, voor die vertrouwde, volle smaak waar je van houdt. Een ware klassieker met een huisgemaakte twist
€ 10,80
incl. statiegeld (€ 0,00)
Andalouse burger
Beleef een smaakvolle sensatie met onze Andalouse chicken burger. Deze heerlijke, sappige kipburger wordt perfect gebakken en geserveerd op een vers, zacht broodje. Het geheel wordt aangevuld met knapperige sla, rijpe tomaat, en frisse augurken voor een perfecte balans van texturen. Afgetopt met onze kenmerkende Andalousesaus, die zorgt voor een pittige en romige finishing touch. Een must try voor elke burgerliefhebber die van karaktervolle smaken houdt
€ 10,80
incl. statiegeld (€ 0,00)
BBQ burger
Ervaar de volle smaak van onze BBQ chicken burger. Een heerlijk malse kipfilet, zorgvuldig gemarineerd in onze eigen kruidenmix en perfect gebakken tot een goudbruine korst. Geserveerd op een vers broodje, aangevuld met knapperige sla, sappige tomaat en frisse augurken. Afgerond met een rijke, rokerige barbecuesaus voor een smaakexplosie bij elke hap. De ideale keuze voor liefhebbers van een authentieke BBQ-smaak
€ 10,80
incl. statiegeld (€ 0,00)
House burger
Onze royaal belegde house burger met de kenmerkende smaak van Chicken And More.
€ 13,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Smashburgers
Dun gesmasht, heerlijk krokant van buiten en sappig van binnen! Vers bereid met gesmolten kaas, smaakvolle toppings en onze heerlijke saus. Elke hap vol smaak!
Smashburger
Wordt standaard geserveerd met circa 150 gram huis gekruide rundergehakt, dubbele cheddar, ui, augurk en huisgemaakte saus
€ 11,80
incl. statiegeld (€ 0,00)
Spicy smash burger
Wordt standaard geserveerd met circa 150 gram huisgemaakte Rundergehakt, dubbele cheddar, ui , augurk, jalapenos en huis gemaakte saus
€ 12,75
incl. statiegeld (€ 0,00)
Chicken wraps
Krokante chicken strips in een warme wrap, gecombineerd met frisse groenten en keuze uit onze kenmerkende sauzen.
House chicken wrap
Krokante chicken strips in een warme wrap met frisse groenten en onze huisgemaakte saus.
€ 12,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mild pittige chicken wrap
Krokante chicken strips in een warme wrap met frisse groenten en een mild pittige saus.
€ 11,85
incl. statiegeld (€ 0,00)
112 chicken wrap
Sappige chicken strips die geserveerd worden op een wrap met sla, tomaat, augurk, heerlijke romige huisgemaakte saus en samurai saus
€ 12,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Hot & fire chicken wrap
wordt standaard geserveerd met samurai saus, sambal, jalapenos, sla, augurk en tomaat
€ 11,35
incl. statiegeld (€ 0,00)
Hot jalapeños chicken wrap
Wordt standaard geserveerd met samurai saus, jalapenos, sla, augurk en tomaat
€ 11,35
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sweet onion chicken wrap
Wordt standaard geserveerd met chilisaus, sla, augurk, tomaat en uienringen
€ 11,35
incl. statiegeld (€ 0,00)
BBQ chicken wrap
Wordt standaard geserveerd met BBQ-saus, sla, augurk en tomaat
€ 9,80
incl. statiegeld (€ 0,00)
Cheezy chicken wrap
Wordt standaard geserveerd met cheezy saus, sla, augurk en tomaat
€ 11,35
incl. statiegeld (€ 0,00)
Chicken and more wrap
Wordt standaard geserveerd met huisgemaakte saus, cheddar kaas, sla, augurk en tomaat
€ 11,85
incl. statiegeld (€ 0,00)
Home style chicken wrap
Wordt standaard geserveerd met ketchup, Zaanse mayonaise, sla , tomaat en augurk
€ 9,80
incl. statiegeld (€ 0,00)
Andalouse chicken wrap
Wordt standaard geserveerd met andalousesaus, sla, augurk en tomaat
€ 9,80
incl. statiegeld (€ 0,00)
Loaded fries
Krokante frietjes belegd met malse stukjes kip , gesmolten kaas, frisse toppings en een romige saus. Een onweerstaanbare combinatie van smaken
Sweet loaded fries
Krokante friet met malse crispy chicken en onze zoet-pittige smaakcombinatie.
€ 12,30
incl. statiegeld (€ 0,00)
BBQ loaded fries
Geserveerd met kaas, rode ui, augurk en bosui
€ 11,75
incl. statiegeld (€ 0,00)
Hot jalapenos loaded fries
Geserveerd met kaas, rode ui, augurk, bosui en jalapenos
€ 12,30
incl. statiegeld (€ 0,00)
House loaded fries
Wordt standaard geserveerd met huisgemaakte saus, rode ui, augurk, bosui en kaas
€ 13,85
incl. statiegeld (€ 0,00)
Chicken and more loaded fries
Krokante friet met malse crispy chicken, kaas, frisse toppings en onze huisgemaakte Chicken And More-saus.
€ 13,85
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mild spicy loaded fries
Krokante friet met malse crispy chicken, kaas, frisse toppings en een mild pittige saus.
€ 13,85
incl. statiegeld (€ 0,00)
112 loaded fries
Wordt geserveerd met kaas, rode ui, bos ui, augurk, huisgemaakte saus en samuraisaus
€ 13,85
incl. statiegeld (€ 0,00)
Cheezy loaded fries
Geserveerd met rode ui, augurk, bosui en kaas
€ 12,30
incl. statiegeld (€ 0,00)
Andalouse loaded fries
Geserveerd met rode ui, augurk, bosui & kaas
€ 11,75
incl. statiegeld (€ 0,00)
Hot & fire loaded fries
Geserveerd met kaas, rode ui, augurk, bosui en jalapenos
€ 12,30
incl. statiegeld (€ 0,00)
Home style loaded fries
Geserveerd met kaas, rode ui, augurk en bosui
€ 11,75
incl. statiegeld (€ 0,00)
Hot wings & chicken strips
Chicken strips bucket
Chickenstrips zijn gemaakt van het kiphaasje. Onze chicken strips zijn gemarineerd met chicken and more kruidenmix
€ 4,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Special 3 chicken strips
3 stuks chicken strips met cheddarkaas, bos ui, rode ui, augurk en huisgemaakte saus
€ 6,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Hot wings
Kippenvleugels gemarineerd in mild pittige chicken and more kruidenmix
€ 4,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Korean hotwings
Heerlijke hotwings in zoet-pittige Koreaanse stijl
€ 6,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Special 6 chicken strips
6 stuks chicken strips met cheddarkaas , bos ui, rode ui, augurk en huisgemaakte saus
€ 12,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sri Lankan streetfood
Ontdek onze Sri Lankaanse specials: versbereide Kottu Loaded, pittige Jaffna-smaken en krokante paratha-burgers en wraps.
Paratha smashburger
Sappige smashburger geserveerd tussen krokante paratha voor een kruidige, knapperige twist.
€ 13,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Paratha chicken wrap
Een smaakvolle twist op traditioneel. Tender kipfilet op een krokante paratha met verse sla, tomaat, augurk en gesmolten cheddar en een klein portie friet.. Een perfecte balans tussen hartig, fris en knapperig. Elke hap vol smaak en karakter
€ 13,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Paratha chicken burger
Een smaakvolle twist op traditioneel. Tender kipfilet op een krokante paratha als broodje, belegd met verse sla, tomaat, augurk en gesmolten cheddar. Elke hap combineert zachte, romige smaken met een heerlijk knapperige bite
€ 13,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mild Pittige Kottu Loaded
Geserveerd met huisgemaakte knoflook saus en sambal.
€ 14,85
incl. statiegeld (€ 0,00)
Jaffna fire chicken burger
Een heerlijk gekruide kipburger, geserveerd met authentieke ceylonese saus, romige burgersaus, knapperige sla, sappige tomaat, frisse augurk en gekruide uitjes
€ 13,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Paratha beef burger
De perfecte fusion van oost en west.Een sappige beefburger met krokante paratha als broodje, belegd met verse sla, tomaat, augurk en gesmolten cheddar. Elke hap combineert zachte, romige smaken met een heerlijk knapperige bite
€ 13,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Jaffna loaded fries
Wordt standaard geserveerd met burgersaus, ceylonese saus, rode ui , augurk, bos ui en kaas
€ 12,85
incl. statiegeld (€ 0,00)
112 kottu loaded
Geserveerd met samurai saus en huisgemaakte knoflooksaus
€ 14,85
incl. statiegeld (€ 0,00)
Home Style Kottu Loaded
Geserveerd met ketchup en mayonaise
€ 12,75
incl. statiegeld (€ 0,00)
House Kottu Loaded
Geserveerd met house saus
€ 14,85
incl. statiegeld (€ 0,00)
Jaffna beef burger
Sappige beefburger met een kruidige, pittige Jaffna-twist.
€ 13,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mexicaanse specials
Ontdek burgers, loaded fries, burrito en nacho’s met uitgesproken Mexicaanse smaken.
El Diablo Mexicano Beef burger
Rokerige huisgemaakte saus, huisgemaakte guacamole , jalapeños, cheddar, nachos's en perfect gegrilde beef. Een echte Mexicaanse smaakexplosie!
€ 14,75
incl. statiegeld (€ 0,00)
El Diablo Mexicano Chicken burger
Rokerige huisgemaakte saus , huisgemaakte guacamole , jalapeños, cheddar, nacho's en krokante malse kip. Een echte Mexicaanse smaakexplosie!
€ 14,75
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mexican Burrito Wrap
Crispy chicken met sla, tomaat, augurk, onze eigen saus, huisgemaakte guacamole in een warm wrap.
€ 12,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mexican Loaded Fries – El Fuego
Friet met cheddar, geraspte kaas, jalapeños, rokerige huisgemaakte saus ,huisgemaakte guacamole En crispy chicken.
€ 13,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Nacho Crunch Chips
Knapperige tortillachips met jalapeños, rode ui en een heerlijke mix van onze eigen sauzen: Mexicaanse Chipotle en guacamole. De perfecte crunchy snack van Chicken And More.
€ 7,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Stel je eigen bocadillo samen!
Marokkaanse Bocadillo Een goedgevuld, knapperig broodje met heerlijke Marokkaanse smaken. Stel jouw bocadillo helemaal zelf samen! Kies je favoriete vlees, vis, toppings, groenten en sauzen en maak hem precies zoals jij hem lekker vindt. Vers bereid en rijkelijk gevuld!
Bocadillo
Marokkaanse Bocadillo Een goedgevuld, knapperig broodje met heerlijke Marokkaanse smaken. Stel jouw bocadillo helemaal zelf samen! Kies je favoriete vlees, vis, toppings, groenten en sauzen en maak hem precies zoals jij hem lekker vindt. Vers bereid en rijkelijk gevuld!
€ 9,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Snacks
Krokante bijgerechten en snacks voor bij je bestelling.
Twister friet
Krokante gekruide twisterfriet.
€ 3,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Friet
Krokante goudgele friet.
€ 2,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipnuggets bucket
Krokante kipnuggets. Kies zelf het gewenste aantal.
€ 3,49
incl. statiegeld (€ 0,00)
Onion rings bucket
Krokant gebakken uienringen. Kies zelf het gewenste aantal.
€ 3,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Chili cheese nuggets
Krokante nuggets gevuld met romige kaas en pittige chili.
€ 3,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dranken
Verfrissende frisdranken om je maaltijd compleet te maken.
Fanta Orange 330 ml
Frisdrank met sinaasappelsap, met suiker en zoetstoffen.
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00), € 9,09/l, 0,33l
Coca-Cola Original Taste 330 ml
Frisdrank met plantenextracten.
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00), € 9,09/l, 0,33l
Coca-Cola Zero Sugar 330 ml
Frisdrank met plantenextracten, met zoetstoffen.
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00), € 9,09/l, 0,33l
Sauzen
Onze sauzen zijn de perfecte aanvulling op je maaltijd. Van romige mayonaise en pittige knoflooksaus tot zoete barbecuesaus en een specialiteit van het huis. Ze zijn zorgvuldig samengesteld om elke hap nog lekkerder te maken